Про нас

Про SignPrint в Одесі

«Ви ще думаєте-ми вже друкуємо!»

SignPrint пропонує широкий спектр своєчасних, високоякісних і економічно ефективних послуг широкоформатного друку з використанням екологічно чистих матеріалів. Наші фахівці можуть проконсультувати вас по всім вашим потребам друку, від дизайну до готової продукції.
Щоб розвивати свій бізнес, потрібно просувати свій бізнес. Ми можемо друкувати і виробляти широкий спектр маркетингових матеріалів з професійними результатами. Незалежно від розміру проекту, ви можете розраховувати на наших експертів на кожному етапі шляху.

Наші послуги

Ми друкарня оперативного друку повного циклу. Для наших Клієнтів завжди доступні сольвентний та інтер’єрний друк на руллонах носіях, плоскодрукарський УФ друк (в тому числі білим кольором і вибірковим лаком). При необхідності надаємо послуги з постдрукованій обробці виробів, здійснюємо плоттерну порізку (контурка) друкованого зображення, його ламінацію. Особливе місце в нашій роботі займає виготовлення (та установка при необхідності) тентових виробів, в тому числі і з гнучким м’яким прозорим склом.