екосольвентний друк

Коли мова йде про інтер’єрну рекламу , в першу чергу потрібно звернути увагу на екологічність та якість друкованої продукції.

Переваги екосольвентного друку:

Для інтер’єрного друку ми використовуємо чорнила на основі eco-solventа.

Екосольвентний друк практично не має запаху і, хоча його стійкість поступається сольвентному друку,  він безпечний для здоров’я людини та навколишнього середовища.

Великий асортимент матеріалів, фірм-виробників, різноманітність фактур і текстур забезпечують свободу вибору і польоту фантазії творцям неповторних інсталяцій.

Ще один великий плюс-якість зображення. Роздільна здатність зображення інтер’єрного друку 1440dpi. Друк фотографічної якості дає яскраву і чітку картинку.

 

Що у нас можна надрукувати?
Фотошпалери в житлові приміщення, плакати, постери, фотозони, наклейки для оформлення всередині приміщень (офіси, магазини, салони краси і т. п.). Картини на полотні, настінні панно, акції та виставкові банера, банера в рол-ап і павуки, розтяжки, матеріали для різних інсталяцій. Особливу популярність зараз придбав інтер’єрний друк на текстилі. Вибір матеріалів для друку на сьогоднішній день величезний!

Інтер’єрний друк на фотошпалерах. Вже не нова, але все ще популярна позиція в декоруванні приміщень. Дизайнерське рішення, різноманітність текстур матеріалу і наш фотодрук в Одесі зробить інтер’єр неповторним.

Друк на полотні. Фактури полотен неповторні, зображення наближене до натурального, результат вас вразить.

Фотодрук на брендвол-матова поверхня банера не зіпсує фото.

Наклейки в дитячу кімнату. Ви вмикаєте фантазію, ми застосовуємо екосольвентний друк і будь-яка мрія дитини реалізується швидко і віртуозно,  гарно.

Потрібен плакат розміру А0 на «ватмані» в Одесі. Крейдований папір до 170гр / м2 та інтер’єрна якість друку – проект готовий.

Ми працюємо з сучасними технологіями, надійними постачальниками матеріалів і завжди готові знайти рішення  виключно для Вас !

к макетам
Технічні вимоги до макетів
Thunder Jet C1601S
Інтер'єрна друкарська машина. Працює на екосольвенті. Друк банерів, плівки, полотна, фотошпалер

Максимальна ширина надрукованого зображення- 1,57 м

Макети приймаються в форматі TIFF;
• Колірна модель СMYK;
• Натуральний розмір (Масштаб 1: 1);
• Роздільна здатність зображення файлу – 72-300 dpi;
• Шари зведені в єдиний шар – Background, виключити альфа-канали -Channels, шляхи – Paths і стиснення – LZV-compression;
• Чорний і сірі кольори, а так само тіні повинні бути композитні; Приклад композитного чорного кольору: C-40 M-40 Y-40 K-100
• При друку корпоративних кольорів обов’язково робиться проба друку даного кольору;
• Виконавець не несе відповідальності за використання графічних наповнень макету та за граматичні або інші помилки в написанні;
• Якщо макет не відповідає технічним вимогам, вся відповідальність за кінцевий результат лягає на Замовника.