ламінація рулонна

Ламінація — це процес покриття продукції широкоформатного друку полімерною плівкою, що дозволяє на довгий  період захистити продукцію від механічних пошкоджень та  забруднення.

Два основних способи ламінації:
1) горячий – під впливом високих температур і тиску віддруковане зображення покривається прозорою плівкою між валами ламінатора. У рекламі цей метод не зовсім зручний, часто використовується при ламінуванні документів або поліграфії.

2) холодний – захисна плівка-ламінат фіксується тільки під тиском, без нагрівання. Цей спосіб зручний тим, що не потрібно чекати доки підсохне надруковане зображення, акативно використовується в широкоформатній та зовнішній рекламі.

Не треба хвилюватися, що ламінація зіпсує або змінить надруковане зображення. Навпаки, добре зроблена ламінація дозволить краскам заграти ще яскравіще та насичено.

Покрити зобрження можна матовою або глянцевою захисною плівкою.

Переваги холодной рулонної ламінації:
Сьогодні є величезний вибір матеріалів з різною щільністю і призначених для найскладніших випадків, наприклад виготовлення наклейок для розділових ліній. Щільність самоклеючих плівок (“оракалу” в народі) від 60мкр, призначення – від візуального якості до міцного зчеплення з асфальтом.

Особливу увагу варто приділити тюнінгу автомобілів за допомогою автомобільних плівок. Крім друку обраного зображення можна зробити і його ламінацію. Це захистить малюнок від механічних пошкоджень, подряпин, мікроударів, хімічного впливу миючих засобів і бруду.

Ще одним рекламним засобом для залучення уваги споживача до торгової марки служать плівки для ламінації підлоги. У місцях продажу товару або послуг – у великих торгівельних центрах, магазинах застосовують в основному плівку для графіки на підлоги.

При виборі плівки для ламінування підлоги потрібно керуватися необхідним терміном експлуатації реклами та масштабом потоку людей в місці її розміщення. Термін служби такої плівки залежить від кількості людей в цьому прохідному місці, а довговічність наклейки залежить безпосередньо від рівня її експлуатації. Для правильного монтажу таких підлогових покажчиків-наклейок краще звернутися до фахівців, щоб не витратити гроші даремно і отримати відмінний результат.

*** Ця послуга є  додатковою до друку на плівці або папері. Максимальная ширина ламінуємого зображення 1,52м.

За детальною консультацією звертайтеся до наших менеджерів.

• приймаються файли у форматі cdr, ai, eps;
• шрифти повинні бути переведені в криві;
• у всіх приєднаних кривих точки повинні бути замкнутими;
• не повинно бути накладення об’єктів;
• висота символу не менше 4 мм., З товщиною ліній (перемичок) не тонше 1 мм.
H344ef99e7f874648baddd0737c004d1eu
Ламинатор(холодная ламинация). Ширина 1,58м