сольвентний друк

Сольвентний друк – один з найпопулярніших в світі методів задруківки рулонних матеріалів для зовнішньої реклами.

Цей спосіб нанесення зручний тим, що:

  1. Ми отримуємо стійке зображення, яке не боїться ультрафіолету, дощів та інших атмосферних подразників. Чорнила розчиняють верхній шар матеріалу і частки пігменту проникають в нього. Зображення стає частиною матеріалу і здатне кілька років зберігати свій початковий вигляд.
  2. На сьогоднішній день друк сольвентними чорнилами широко застосовується виключно для виробів великого формату, там, де необхідно дешево надрукувати широкоформатну продукцію великих площ.
  3. Не потрібн висока роздільна здатність зображень (банери, білборди, брандмауери і т.д).
Переваги сольвентного друку:

При цьому друку застосовується розчинник Solvent, фарба розчиняє поверхню, на яку наноситься зображення і буквально в’їдається в материал. Єдиний мінус-запах цього розчинника тримається досить довго та має деяку токсичність. Для використання в закритих приміщеннях краще використовувати екосольвентний друк.

Гарантований термін служби зображень надрукованих за допомогою сольвентних чорнила становить 3-5 років. Навіть в Одесі, з підвищеною вологістю і сонячною активністю, наклейки і банера впевнено служать до моменту, доки  інформація на них не застаріє.

Роздільна здатність зображення при друці сольвентними чорнилами 72-360dpi. Як правило, даний вид друку використовується для «вуличної» реклами та картинки спостерігають з відстані, тому кількість точок може бути нижчим без втрати якості візуального сприйняття людьми, що проходять.

Коли Вам потрібно звернути увагу на саме Сольвентний друк?

Це друк банерів, білбордів, брендмауеров, сітілайтів, плакатів, друк на фотошпалерах і полотнах, друк на плівках, наклейок на транспорт або ж його повне брендування, тюнінг автомобілів і багато-багато іншого.

Максимальна ширина надрукованого зображення- 3,15 м

Макети приймаються в форматі TIFF
• Колірна модель СMYK;
• Натуральний розмір (Масштаб 1: 1);
• Роздільна здатність зображення файлу – 72-300 dpi;
• Шари зведені в єдиний шар – Background, виключити альфа-канали -Channels, шляхи – Paths і стиснення – LZV-compression;
• Чорний і сірі кольори, а так само тіні повинні бути композитні; Приклад композитного чорного кольору: C-40 M-40 Y-40 K-100
• При друку корпоративних кольорів обов’язково робиться проба кольору друкованого зображення;
• Виконавець не несе відповідальності за використання графічних наповнень макета, за граматичні або інші помилки в написанні;
• Якщо макет не відповідає технічним вимогам, вся відповідальність за кінцевий результат лягає на Замовника.

к макетам
Технічні вимоги до макетів
GZC3202SG new
Друк банерів, плівки, текстилю, паперу. Max ширина друку 3,15м