сольвентний друк

Сольвентний друк – один з найпопулярніших в світі методів задруківки рулонних матеріалів для зовнішньої реклами.

Цей спосіб нанесення зручний тим, що:

  1. Ми отримуємо стійке зображення, яке не боїться ультрафіолету, дощів та інших атмосферних подразників. Чорнила розчиняють верхній шар матеріалу і частки пігменту проникають в нього. Зображення стає частиною матеріалу і здатне кілька років зберігати свій початковий вигляд.
  2. На сьогоднішній день друк сольвентними чорнилами широко застосовується виключно для виробів великого формату, там, де необхідно дешево надрукувати широкоформатну продукцію великих площ.
  3. Не потрібн висока роздільна здатність зображень (банери, білборди, брандмауери і т.д).
Переваги сольвентного друку:

При цьому друку застосовується розчинник Solvent, фарба розчиняє поверхню, на яку наноситься зображення і буквально в’їдається в материал. Єдиний мінус-запах цього розчинника тримається досить довго та має деяку токсичність. Для використання в закритих приміщеннях краще використовувати екосольвентний друк.

Гарантований термін служби зображень надрукованих за допомогою сольвентних чорнила становить 3-5 років. Навіть в Одесі, з підвищеною вологістю і сонячною активністю, наклейки і банера впевнено служать до моменту, доки  інформація на них не застаріє.

Роздільна здатність зображення при друці сольвентними чорнилами 72-360dpi. Як правило, даний вид друку використовується для «вуличної» реклами та картинки спостерігають з відстані, тому кількість точок може бути нижчим без втрати якості візуального сприйняття людьми, що проходять.

Коли Вам потрібно звернути увагу на саме Сольвентний друк?

Це друк банерів, білбордів, брендмауеров, сітілайтів, плакатів, друк на фотошпалерах і полотнах, друк на плівках, наклейок на транспорт або ж його повне брендування, тюнінг автомобілів і багато-багато іншого.

Максимальна ширина надрукованого зображення- 3,15 м

Друк бордів, плакатів та сітілайтів в Одесі користується популярністю серед компаній, які успішно втілюють власні маркетингові плани за допомогою індивідуальних макетів, чітких зображень, щоб привернути увагу нових клієнтів та нагадати постійним покупцям про продукцію. Відмінний варіант – замовити борд із привітанням коханій людині, другу, родичу чи колезі.
Де можна купити плакат, білборд та фотозону за вигідною ціною?
Якщо ви шукаєте, де замовити друк на папері широкого формату, зверніться до компанії SignPrint. У нас можна:
• купити плакат;
• надрукувати сітілайт і сітіпостер швидко;
• замовити білборд;
• Створити макет борда;
• виготовити святкову фотозону дешево;
• надрукувати плакат розміром А1, А0 в Одесі.

Наші фахівці допоможуть вибрати оптимальний за вартістю та характеристиками матеріал, докладно дадуть відповіді питання щодо послуг, а також оперативно оформлять ваше замовлення, погодивши його деталі.

Навіщо використовують банери?
Банер – це полотно прямокутної форми, на яке можна наносити зображення та текст. Це чудовий засіб для тимчасової чи постійної реклами, виготовлений із спеціалізованої тканини шляхом широкоформатного друку. Його застосовують для позначення розташування підприємства, здачі приміщення в оренду, привернення уваги до акції в магазині, в офісах, на тротуарах і т. д. У всіх цих випадках друк на банері – це не тільки кращий, але і недорогий варіант. Ціна банера набагато нижча порівняно з іншими видами реклами.
Компанія Signprint займається друком банерів в Одесі, що виконується на великих виробничих принтерах. З нашою допомогою ви можете отримати високоефективний інструмент для масового залучення вашої цільової аудиторії, який працюватиме на вас усі 24 години 7 днів на тиждень.
Види банерів
Друк банерів здійснюється на спеціальних ПВХ-тканинах, тому в широкоформатному друку банерів розрізняють такі види:
1. Литі. Вони виконані способом «рідке лиття», що виділяються гладкістю. Тканина зовсім не помається, підходить для використання в будь-яку погоду на тривалий термін. Чіткість зображення не змінюється.
2. Ламіновані. Для їх виготовлення традиційним способом склеюють шари тканини, основним з яких є міцна сітка. Зовнішні шари – полімерна плівка. Таку тканину зручно перевозити, зберігати та складати. Вони застосовуються як рекламне сповіщення на фасадах будівель на невеликий термін.
3. Blackout.Такий вигляд відрізняється можливістю двостороннього друку та створення будь-яких графічних зображень, що досягається повною світлоізоляцією.
4. BackLit. Ці банери мають різний склад, до якого входять банер, плівка, папір. Також вони мають світлорозсіювальне покриття. Відмінними характеристиками є велика стійкість до навантажень, перепаду температури та займання, гарна передача кольору, відмінне світлорозсіювання.
Способи кріплення залежать від того, який розмір полотна. Якщо великий розмір, то монтаж роблять за допомогою спеціального підрамника або кишень. Якщо потрібна невелика реклама, то роблять банер із люверсами (металеві кільця, через які пропускають трос).
Де можна придбати друк банера в Одесі?
Компанія Signprint пропонує банери, що відрізняються високою роздільною здатністю друку та якісною передачею кольору. Також у нас можна замовити банери на огорожу та друк на банерній сітці. Висока швидкість роботи дозволяє нам навіть у стислі терміни реалізувати рекламну компанію великого масштабу.
Для оформлення замовлення зв’яжіться з нами за контактним телефоном або електронною поштою.

Макети приймаються в форматі TIFF
• Колірна модель СMYK;
• Натуральний розмір (Масштаб 1: 1);
• Роздільна здатність зображення файлу – 72-300 dpi;
• Шари зведені в єдиний шар – Background, виключити альфа-канали -Channels, шляхи – Paths і стиснення – LZV-compression;
• Чорний і сірі кольори, а так само тіні повинні бути композитні; Приклад композитного чорного кольору: C-40 M-40 Y-40 K-100
• При друку корпоративних кольорів обов’язково робиться проба кольору друкованого зображення;
• Виконавець не несе відповідальності за використання графічних наповнень макета, за граматичні або інші помилки в написанні;
• Якщо макет не відповідає технічним вимогам, вся відповідальність за кінцевий результат лягає на Замовника.

к макетам
Технічні вимоги до макетів
GZC3202SG new
Друк банерів, плівки, текстилю, паперу. Max ширина друку 3,15м